• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Yalova Ambalaj Toptan Ve Perakende

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Okan Özdemir

  • firma fb
  • firma instagram

Günümüzde ticaret hızla gelişmekte ve yurt içi, yurt dışı dâhil olmak üzere çok kısa bir sürede güvenilir, sağlam bir paketleme ile transfer edilmektedir. Bu transfer işleminde taşınması gereken ürünlerinizin alıcıya sağlam şekilde ulaşması için profesyonel olarak paketlenmesi gerekmektedir. Yalova Ambalaj Toptan ve Perakende olarak bizler sizlerin ürünlerinizin korunması için paketleme hizmeti vermekteyiz.

Yalova Ambalaj Toptan ve Perakende Yalova ilinin merkezinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bugüne kadar vermiş olduğumuz kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız neticesinde Yalova ambalaj sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmişizdir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kurumumuzda sizlerin paketlenmesi ve ambalajlanması gereken ürünlerini kaliteli ve dayanıklı ürünlerimiz ile paketlemekteyiz. Bu sayede ürünleriniz daha güvenli bir şekilde korunmuş olacaktır. Verdiğimiz bu hizmetlerde en kaliteli, sağlıklı ve doğal ürünler kullanmaktayız. Hizmetlerimizi alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerin de paketlenmesi gereken ürünlerini varsa ya da köpük tabak, plastik bardak, pipet gibi tek kullanımlık ürünlere ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Yalova Ambalaj Toptan ve Perakende iletişim adreslerimizden iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR