• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yalova Tesisat

Adres :

Rüstempaşa Mh. İsmet Acar Cd. Çakılı Sok. No: 10 Merkez Yalova Yalova » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sefer Utuş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@yalovatesisat.com

Whatsapp 1:

0 (535) 254 95 82

Bir ev ortamında su tesisatı sadece şebeke suyunun kullanımı için değil birçok farklı nokta için de kullanılmaktadır. Örneğin, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi kullanımı için ya da kombi tesisatı ve kalorifer kullanımı için de su tesisatı ihtiyacı bulunmaktadır. Tüm bu noktalarda su tesisatı ile ilgili sorunlar yaşanabilir ve bu sorunların çoğu zaman acil şekilde giderilmesi gereklidir. İşte bu gibi sıkıntılı durumlarda firmamız Yalova Tesisat firması olarak teknik servis hizmetleri vermektedir.

Yalova Tesisat olarak 30 yıla yakın deneyimli kadromuz sayesinde hem Yalova merkezi hem de ilçelerinde hizmet gerçekleştiriyoruz. Öncelikli olarak sıhhi tesisat ve atık su tesisatı olmak üzere doğalgaz tesisatı, beton kırım, döküm, kat kaloriferi, kombi bakımı, petek temizleme, kanal açma ve yüzme havuzu yıkama gibi birçok farklı hizmet gerçekleştiriyoruz.

Uzun bir liste halinde sayılabilecek tüm bu hizmetlerin verilmesi sırasında her zaman garantili ve teknolojik sistemler kullanıyoruz. Isıölçer cihazlar ve kameralı tespit cihazları gibi sistemler sayesinde kaçak ve arızalı noktaları garantili ve net şekilde belirliyoruz. Bu sayede ortamda kırılma ve parçalanma gibi hasarlar oluşturmadan hızlı çözüm oluşturabiliyoruz.

Tecrübeli ve güvenilir bir ekibe sahip olan firmamız, müşterilerimiz için her zaman en iyi hizmeti verme gayreti içerisindedir. Bu amaçla müşteri memnuniyetini düşünen firmamız, yeni teknolojilere her zaman ayak uydurmayı başarmaktadır. Firmamız, Yalova teknik servis sektöründe yıllardır en uygun fiyatlar ve tecrübe ile seçilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR