• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yaman Motosiklet

Adres :

Akşemsettin Mahallesi Cengiz Topel Caddesi Gürcan Sokak No: 11/a İstanbul » Eyüp

Sektör :

Yetkili Kişi :

Furkan Yaman Tosun - Kadir Tosun

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 741 68 89

Whatsapp 2:

0 (553) 080 10 90

Yaman Motosiklet markamız, kendi sektöründe lider ve örnek işletme imajı çizmesi ile öne çıkmakta ve sektör bünyesindeki envaiçeşit hizmetlerine de birmilyonnokta.com internet web sitesi üyesi olarak devam etmektedir. İstanbul Eyüp motosiklet servisi ve motosiklet tamir hizmetleri alanında oldukça nitelikli ve etkin düzeyde teknik hizmet standartları ile öne çıkmakta olan firmamız, genel müşteri memnuniyeti odaklı hizmet seçeneklerine de hiç ara vermeden devam etmektedir.

Profesyonel motosiklet servis hizmetleri ve birinci sınıf kalitede motosiklet tamirat çalışmaları ile öne çıkmakta olan Yaman Motosiklet markamız, uluslararası seviyede genel hizmet ve kalite standartlarına da sahiptir. Motosiklet yağ değişim işlemleri ve yedek parça satış hizmetleri kapsamında oldukça etkin ve başarılı seviyede teknik hizmet standartları ile öne çıkmakta olan Yaman Motosiklet işletmemiz, pek değerli müşterilerinin genel memnuniyet seviyesini de diğer her türlü ticari kaygının üzerinde tutması ile tanınmaktadır.

Doğrudan genel müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ve nispeten oldukça makul fiyatlı genel ücret skalası ile tanınmakta olan Yaman Motosiklet firmamız; Yamaha, Suzuki, Honda, Kawasaki, KTM, BMW, Mondial, Motoran, Kuba ve Kanuni gibi pek çok çeşitli markaların motosiklet tamir ve yedek parça temin hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Söz konusu markamızın envaiçeşit teknik servis hizmetlerine; işletme GSM telefon numaramız veya İstanbul ili Eyüp genel şube merkezimiz aracılığı ile anında erişim sağlamanız mümkündür.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR