• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yapıcı Tercüme

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seher Çiftdamar-muahmmed Sido

Yapıcı Tercüme olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana dil hizmetleri ve tercime alanında profesyonel çözümler üretiyoruz. Gerek yurt içi gerekse yurt dışı on binlerce sorunsuz tercime hizmetini yerine getiriyoruz. Gelmiş olduğumuz noktada sadece lokasyonumuzda değil dünyanın birçok yerinde İngilizce başta olmak üzere Fransızca, Almanca, Rusça gibi pek çok dilde tercime yapıyor, bu alanda ülkemizin aydınlık yüz olmaya devam ediyoruz.

Konya danışmanlık sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olan büromuzda her biri alanında uzman çevirmenler ile hizmet veriyoruz. Personellerimizin tamamı eğitimli, deneyimli, profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Çevirilerimiz noter tasdikli olmakta, resmi ve özel bütün teşebbüslerde gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir. Personellerimiz yenilikçi yüzleri ile alanda meydana gelen gelişmeleri yakından takip etmekte, daima güncel kalmayı başararak sizleri en modern hizmetlerle tanıştırmaktadırlar. İşlerini özveriyle yapmakta, ihtiyaçları ve talepleri eksiksiz tespit ederek en doğru çözümleri tam zamanında uygulamaya geçirmektedirler.

Firma olarak küçük büyük olduğu fark etmeksizin bütün çeviri projelerinin üstesinden başarıyla geliyoruz. Her işimizi önemseyerek ve gereken değeri göstererek kusursuz sonuçlar ortaya koymak için çalışıyoruz. Her çevirimizin garantisini sağlamak için ikinci bir tercüman tarafından kontrollerini yaptırıyor, ondan sonra teslimini gerçekleştiriyoruz. Her konuda ve her dilde tercüme yapıyor, 7/24 yeminli tercüman hizmeti sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an bir telefon mesafesinde bulunuyor, vize işlemlerinizde, göç idaresi randevu ve dosya takibi işlemlerinizde çözüm ortağınız oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR