• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yapıkan İnşaat Ve Yapı Malzemeleri

Adres :

İstasyon Mah. İstasyon Cad. E Blok No: 160/a Tuzla İstanbul İstanbul » Tuzla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhittin Özkan-yusuf Özkan

E-Posta Adresi :

info@yapikan.com

Whatsapp 1:

0 (507) 000 44 27

Whatsapp 2:

0 (507) 783 36 55

Whatsapp 3:

0 (507) 000 44 27
Yapıkan İnşaat Ve Yapı Malzemeleri

Kurucu ilkelerimiz arasında, değişime ve gelişime açık olma, müşteriye güven verme, sektörde öncü ve yenilikçi olma, ekip çalışmasına önem veren, istikrarlı ve kaliteye önem vermek gibi unsurlar yer almaktadır. Bu ilkelere bağlılığımız firmamızı diğer rakiplerine göre, saygın, marka değeri olan, teknolojik gelişmelere açık ve insan ilişkilerine önem veren bir pozisyonda bulunmasına her geçen gün katkı sağlamaktadır.

Çalışma hayatımız içerisinde her zaman en kaliteli hizmetin sunulması ve bunun profesyonel bir şekilde yapılmasını hedefledik. Konusunda uzman olan çalışanlarımız ile sizlere her zaman oldukça başarılı şekilde inşaat sektöründe hizmetler sunduk. Özellikle profesyonel şekilde bu alanda hizmet sunmamız nedeni ile sizlerin yoğun ilgisini görerek daha da fazla bu şekilde çalışmalarımızı yoğunlaştırdık.
Fiyat seçeneklerimizde bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için farklılık sunabilmek adına çeşitli özellikleri ile ön plana çıkan farklı ürünleri sizlere sunuyoruz. Böylece istenilen her hizmeti en verimli şekilde satın almayı mümkün kılan ürünleri siz müşterilerimizle buluşturuyoruz. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR