• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yaren Sünnet

Adres :

Rüstempaşa Mahallesi Alacahamam Caddesi Yarım Şişeci Hanı No: 11/511 Fatih/istanbul İstanbul » Fatih

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serap Sarıtaş - Murat Sarıtaş

E-Posta Adresi :

serap-murat2006@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 932 83 70

Whatsapp 2:

0 (531) 282 12 58
İstanbul kentinin firmamıza sağlamış olduğu misyonla birlikte ulaşılması gereken hedefi belirlemiştir. Bu noktada sektörü içerisinde sunduğu hizmetler ile birlikte gelişimleri ve yenilikleri oluşturan ve daha ilerleyen noktalarda kentin lokomotif işletmelerinden biri olmayı planlayan bir işletme olarak hizmet hayatımıza devam ediyoruz.
Bu kapsamda her geçen gün mekan, personel ve ürün, hizmetler noktasında daha geniş bir çerçeveye sahip olarak müşterilerimize alternatifler oluşturmayı sürdürüyoruz.
Vizyonel anlamda göstermiş olduğumuz çaba sektörümüzün ne kadar ilerleyebileceğini ve gelişebileceğini olduğunu ortaya koymaktadır. Geçmişten günümüze kentimizde görülen girişimler ve yapılan yanlış işletme faaliyetleri sonrasında kentimize bu denli profesyonel bir işletme kazandırarak hem kendi halkımız gözünde hem de yabancıların gözünde işletmenizin ve kentimizin kalitesini arttırıyoruz. Kentimizi ziyaret eden insanların vazgeçilmez bir şekilde tercih ettiği işletmemiz,bölgemizde ve hatta Türkiye genelinde bir marka olmayı başarmıştır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR