• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yarımca Oto Kuaför Detaylı Temizlik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Yarımca

  • firma fb
  • firma instagram

birmilyonnokta.com Yarımca Oto Kuaför Detaylı Temizlik firmamızla iş birlikteliği yaparak diğer firmalar ile bir arada müşterilerimize hızlı hizmet sunmamıza katkı sağlıyor. Araç temizliği bizim işimiz! Detaylarda saklanmış kir ve tozlar bizden kaçamaz. Temizlik uygulamalarından sonra pasta cila işlemlerinizi de yapabiliyoruz. Araçlarınızın bakımı için gereken işlemlerde bizlere gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Denizli otomotiv alanında hizmet vermeye karar verdiğimizde bu işi severek yapacak personeller tercih ettik. Şimdi birlikte pasta cila, far temizleme, seramik kaplama, detaylı temizlik yapıyoruz.

Tamer kayıtlarını araç bölümleri ayrı ayrı olacak şekilde kontrol etmekteyiz, yasal bilgilendirmeleri size yapmaktayız. İç ve dış temizlik yaparken, pasta cila yaparken kullanılan malzemeler araçlar için üretilen özel malzemelerdir. Araçlarınızın iç ve dış yapısında doku bozulmalarına sebep olmaz. Oto kuaför mesleğinin en önemli yanı temizliğin detaylı ve iyi yapılmasıdır. Çünkü temiz kalma sürelerini uzatarak araçlarınızın daha hijyenik kalmasını sağlamış oluyoruz. Ticari kullanımlarda müşterileriniz, ailenizle beraber kullanırken çocuklarınız daha güvenilir bir araçta seyahat ediyor.

Sosyal medya bağlantımız, iletişim bilgilerimiz ve adres bilgilerimize buradan ulaşabiliyorsunuz. Eğer farklı bir konuda sorularınız olursa her zaman cevaplıyoruz. Araç bakım hizmetlerimizden memnun kalacak uzun süre bizimle çalışmak isteyeceksiniz. Sizlerin memnun olarak merkezimizden ayrılması bizim için en güzel hediyedir. Hijyen ve sağlık kurallarına hayatımızın her alanında artık daha fazla önem gösteriyoruz. Arabalarınıza yaptıracağınız bakım ve temizlik işlemleri ile gün boyu aracınızı keyfini çıkarın.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar