• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yaşam Koçu Savaş Yılmaz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Savaş Yılmaz

Çarşamba -Cuma - Cumartesi günleri hacamat olmaktan kaçının (hadis'i şerif). Hacamat olacağımız gün 3 saat önceden hafif kahvaltı, bal reçel çorba olabilir. Midenin boş olması gerekir. 1 gün önceden hayvansal gıda yenilmemesi ve cinsellik olmaması gerekir.HACAMAT UYGULAMASI YAPILDIKTAN sonra DİKKAT 48 saathayvansal gıda tüketimi yapılmaması, evliler için 48 saat cinsel ilişkide bulunulmaması, uygulama yapılan yerlere pamukla sirke bir defaya mahsus sürmek sünnettir.Hacamat 70 hastalığa şifadır. Örn.Migren,Sünizit,Kollestrol,Yüksek tansiyon,Şeker,Sırt ağrıları,Bel ağrıları,Diz ağrıları,Kadın hastalıkları,Romatizma,Ruhi sıkıntılar gbi daha birçok hastalıklara şıfadır. HACAMAT OLUN ŞİFA BULUN, HACAMAT BÜYÜK SÜNNETLERDENDİR.


Hacamat Nedir ?

Hacamat İki omuz arasından, belden, kalp karşısından, bacaklardan, sırttan, başın arka tarafından veya vücudun herhangi bir yerinden tedavi maksadıyla şişe, bardak, veya boynuzla etle deri arasındaki kirli kanları, iltihapları, sarı suları aldırmaktır.Peygamberimiz (s.a.s)'in tavsiyelerinden ve bizzat tatbik ettiği sünnetlerindendir.Hacamatta maksat, derinin altındaki akıcılığı olmayan pıhtılaşmış kirli kanı ve dokular arasındaki sıvıda biriken atıkları dışarı atmak ve kanın rahatça dolaşmasını sağlamaktır.

SAVAŞ BEY, MALATYA genelinde hacamat ve sülük tedavisi görmek isteyen danışanlarına, hizmet vermektedir. Yapılan hizmet hijyenik ortamda ve sünnete uygun olup, kullanılan malzemeler tek kullanımlık ve kişiye özeldir.

Aynı zamanda varis tedavisi , yaşam koçluğu ve ergenlik dönemi sorunlarıyla ilgilenerek sizlere psikolajik danışmanlık hizmeti de vermektedir..

MALATYA ve çevresinde Sünnete Hijyene uygun Bay hacamatçı.

SAVAŞ YILMAZ (05433606350)

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR