• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yaşam Temizlik ( Espiye Temizlik Şirketleri )

Adres :

Merkez Mahallesi Gazi Şükrü Baladın Sokak No: 4 Giresun » Espiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yeter Kurt

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ykurt338@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 392 97 55

Firmamız; Giresun temizlik sektöründe profesyonel temizlik elemanları ile siz değerli müşterilerime temizlik hizmeti vermek amacı ile sektöre adım atmıştır. Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar apartman ve site iç ve dış cephe temizlikleri başta olmak üzere inşaat ve tadilat sonrası temizlik işleri, gündelik ev temizliği, ofis ve iş yeri temizliği gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesinde çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Firma olarak tüm temizlik işlerimizde son teknoloji temizlik ekipmanları kullanmaktayız. Bununla birlikte alanında profesyonel çalışma kadromuz işin niteliğine uygun bir şekilde hizmetlerini yapmaktadır. Yaşam alanlarınızın iç cephe temizliklerinde duvar ve fayans temizliği, cam silme işleri gibi en ince ayrıntılara kadar hizmet sunmaktayız. Dış cephede bahçe ve havuz temizlikleri gibi hizmetleri kusursuz bir şekilde vermekteyiz. Firmamız tüm iç ve dış cephe temizliklerinizi en etkin bir şekilde ve en uygun fiyat koşullarında gerçekleştirmektedir.

Firmamızın temel çalışma ilkeleri güvenilirlik, dürüstlük, titizlik ve müşteri memnuniyeti ilkeleridir. Bu ilkelerimizde ödün vermeden yaptığımız tüm temizlik işlerinde özen ve itina ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Tüm çalışma personelimiz işini keyifle ve severek yapar. Titiz çalışır. Müşterilerimizin istek ve beklentilerini kusursuz bir şekilde yerine getirir.

Firma olarak müşterilerimizden aldığımız olumlu dönüşlerden gururluyuz. Hedefimiz geldiğimiz noktada mevcut konumumuzu korumaya devam ederek güvenli adımlar ile geleceğe yürümektir. Dolayısıyla sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ediyor ve kendimizi bu gelişmeler ışığında güncelliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR