• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yaşar Otomotiv Kırıkkale

Adres :

Sanayi Mah. Alpaslan Türkeş Bul. No: 379/a Kırıkkale Kırklareli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yaşar Usta

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yasarusta6671@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 133 03 41

Whatsapp 2:

0 (532) 133 03 41

Whatsapp 3:

0 (546) 748 51 41

Firmaya Mesaj Gönder

Yaşar Otomotiv olarak Kırıkkale - Merkez dehizmet vermekte olup oto özel servis,otomatik şanzıman bakım revizyon,bilgisayarlı arıza tespiti, oto bakım ve onarım gibi hizmetler vermekteyiz.

Yaşar Otomotivolarak Bmw,Mercedes,Volkswagen,Opel gibi özel servisiyiz.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR