• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yasee Güzellik

Adres :

- Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasemin Demir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 592 85 25

Yasee Güzellik merkezimiz birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden bir tanesidir. Bizler bütün kadınların daha güzel ve daha bakımlı olmayı hak ettiklerini düşünüyoruz. İçlerindeki saklı güzelliklerin ortaya çıkarılması için çağın olanaklarından yararlanıyor, Ankara Yenimahalle’nin en gözde güzellik ve kişisel bakım merkezlerinden birisi olarak yolumuza devam ediyoruz.

Ankara güzellik merkezi sektörünün lider salonlarından birisi olarak bugüne kadar yüzde 100 müşteri memnuniyeti ile gelmeyi başardık. Fakat bulunduğumuz yeri ve başarılarımızı hiçbir zaman yeterli görmüyoruz. Hep daha iyisi hep daha fazlası için dur durak demeden çalışıyoruz. Dünya standartlarında kişisel bakım uygulamalarını kişiye özel projelendiriyoruz. Çünkü her kadın özeldir ve cilt yapısı da özel tasarımlar gerektirir. Bu yüzden merkezimizde isteklerinizi göz önünde bulundurarak tarzınıza ve modaya en uygun tasarımları hayata geçiriyoruz.

Hijyen kişisel bakımın olmazsa olmazıdır. Bütün ekipmanların ve kişisel bakım ürünlerinin hijyenik biçimde kullanılması icap eder. Merkezimizde buna azami dikkat ediyoruz. Bütün ekipmanlarımızı yeniden kullanılması gerekirse gerekli sterilizasyonlardan geçiriyoruz. Tek kullanımlıkları kişiye özel kullanıyoruz.

Yasee Güzellik olarak tamamı alanında yetişmiş, tecrübe sahibi, işini severek yapan ve zevkli dokunuşlara hakim bir kadroyla hizmet veriyoruz. Öğrenmeye açık ekibimiz en son trendleri kısa sürede uygulama başarısı göstermektedir. Bu kapsamda dudak renklendirme işlemleri, pigmentasyon kıl tekniği, altın oran kaş alımı, kaş tasarımı, dudak gençleştirme, kalıcı makyaj uygulaması, kalıcı eyeliner uygulaması ve daha fazlasını sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR