• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Manisa Fizyoterapist Yasemin Dündar

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yasemin Dündar

Manisa Fizyoterapist Yasemin Dündar

Manisa Turgutlu’da hizmet veren firmamızda siz değerli müşterilerimize akupunktur tedavi yöntemi, kuru iğneleme, hacamat, donuk omuz tedavisi, boyun ağrısı, bel ağrısı, topuk dikeni, manuel terapist, felçli hastalara tedavi, menüsküs tedavisi,tenişçidirseği tedavisi,skoyoztedavisi, sporcu yaralanmaları ve rehabilitasyon tedavi yöntemleri ile faaliyet göstermekteyiz.

Gerekli olan tüm eğitimi almış donanımlı, tecrübeli kadromuz gerekli olan bilgiye sahiptir. Kendilerini her geçen vakitte geliştiren profesyonel ekibimiz buna bağlı olarak hastalarımıza gün geçtikçe çok daha kaliteli hizmetler vermektedir.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana müşteri memnuniyetini sağlamak için uzman ekibimiz ile büyük bir özenle işimizi kaliteli şekilde yapmak için çabalamaktayız.

Fizik tedavisi kas dengesizliğini düzeltmek, hareket kabiliyeti ve dayanıklılığı artırmak için uygulanır. Eklemlere kuvvet verme, hareketlendirme, yumuşak dokuyu düzeltmek, sert terapi egzersizine ek olarak sertliğin azaltılması ve ağrıyı bitirmek için nokta terapi içerebilmektedir.

Rehabilitasyon bireyin iş yapmaya engel olan hastalığını ya da sakatlığını gidermek kişiyi iş yapabilecek ve çalışabilecek duruma getirmek için uygulanan bakım ve eğitim tedavisidir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon kas, iskelet, sinir veya kalp damar sistemlerindeki fiziksel ve fonksiyonel bozukluğun tanısı ve tedavisini kapsayan bir uzmanlık dalıdır. Fizik tedavi, fiziksel tekniklerin kas iskelet sistemi rahatsızlıkları tedavisinde kullanılması anlamına gelir.

Firma olarak hastalarımıza gereken önemi, ilgi ve alakayı her daim vermekteyiz. Onlar bizler için en kaliteli tedavi ve eğitimi alması gereken ve gelecek nesilleri oluşturacak olan kişilerdir.

Daha fazla bilgi ve detay için 0506 330 58 68 numaramızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder iyi günler dileriz.manisa genelinde ; manuel terapi, fizyoterapi , rehabilitasyon, kuru iğneleme , hacamat , fiziksel aktivasyon tedavileri verilir.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR