• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yasemin Suit Apart

Adres :

Bahçelievler Mahallesi Mertcan Sokak No: 22 Tepebaşı Eskişehir Eskişehir » Tepebaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eray Tetik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

eray26tetik88@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 380 25 26

Whatsapp 2:

0 (545) 381 75 41

Yasemin Suit Apart firması olarak eskişehir bağlar günlük kiralık apart,eskişehir bağlar günlük apartlar,eskişehir bağlar uygun fiyatlı günlük apart,eskişehir bağlar günlük apart kiralama,eskişehir bağlar günlük apart kiralayanlar,eskişehir bağlar günlük eşyalı apart,eskişehir bağlar kiralık apart numaraları,eskişehir bağlar uygun fiyatlı apart,eskişehir bağlar günlük konaklama yerleri,eskişehir bağlar günlük eşyalı apart kiralama, vb. hizmetler vermekteyiz.

Ana hedefimiz olan truzim sektöründe daha güçlü bir noktada bulunarak her gün daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve hem bireysel müşterilerimiz hem de kurumsal müşterilerimiz için en iyi oluşturabilmek adına personellerimizin eğitim çalışmalarından tesislerimizin gelişimine kadar her noktaya yüksek dikkat gösteriyoruz. Sürekli bir şekilde profesyonelleri bünyemize kazandırabilmek adına insan kaynakları konusunda da hassas bir şekilde yaklaşım sergileyerek doğru personelleri seçmeye özen gösteriyoruz.

Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR