• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yasin Egzoz

Adres :

Tevfikbey Mah. Emrullah Efendi Cad. Akaylar 2 C Blok No: 17 Sefaköy İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Beşkardeş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yasin.eksoz@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 640 74 90

Firmamız; İstanbul oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet vermek amacı ile sektöre adımını atmıştır. Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar temel çalışma prensibimiz dürüstlük ve güven ilkeleri olmuştur. Bu ilkeler ışığında siz değerli müşterilerimizin araçlarında meydana gelen egzoz sorunlarını gidermek için elimizden gelen gayreti sarf etmekteyiz. Araçlarınızın partikül filtre değişimi başta olmak üzere egr valfi temizliği, egzoz değişimi, katalitik konventör değişimi gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firmamızın temel çalışma ilkesi koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına konusunda uzman teknik ekibimiz ilk olarak aracınızdaki hasarın tespitini yapar. Sizi fiyat ve yapılacak işlemler ile ilgili bilgilendirir. Sizin onayınızı aldıktan sonra gerekli durumda yedek parça siparişini verir. En kısa ve en hızlı sürede aracınızın bakım ve onarımını gerçekleştirdikten sonra anahtar teslimini yapar.

Firma olarak her zaman kendimizin ve çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel becerilerini arttırmak amacı ile sektördeki teknolojik yeniliklerin yakından takipçisi olduk. Her model ve her marka aracınıza kusursuz hizmet vermek için yenilikçi anlayışımız ile çalıştık ve sektöre hareket kazandırdık.

Firma olarak sektördeki faaliyet alanımızda kalite ve hesaplı hizmetin verildiği tek noktayız. Firma olarak amacımız müşterilerimize sunduğumuz A kalite hizmet anlayışımız ve birinci sınıf özverili işçiliğimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini en azami seviyede tutarak ilk tercih edilen firma olmaktır. Aracınıza hak ettiği değeri vererek garantili bir şekilde tamir, onarım ve bakım hizmeti vererek yolumuzda emin adımlar ile yürümekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler