• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yavuz Kardeşler Dekorasyon

Adres :

Değirbiçem Mah. Özgürlük Cad.no: 22 Şehitkamil Gaziantep Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Reşat Yaldız

E-Posta Adresi :

r27resatyaldiz@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 339 25 57

Whatsapp 2:

0 (535) 339 25 57

Whatsapp 3:

0 (542) 820 65 69

Yavuz Kardeşler Dekorasyon:

Firmamız uzun yıllara dayanan deneyim ve uzmanlığını profesyonel ticari ilişkilerine yansıtarak ve vizyonunu sürekli değişim yönünde belirleyerek hizmet vermektedir. Müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunma adına firmamız, faaliyet gösterdiğimiz alanda gerek ulusal gerekse uluslararası arenada meydana gelen teknolojik ilerlemeden faydalanarak yeniliklere yön verme hususunda çaba göstermeyi ilke edinmiştir.

Teknolojik ilerlemenin dekorasyon sektörüne yansımasında liderlik eden firmamız için dürüstlük, insan sağlığı ve çevrenin korunması ile ticari ahlak kurallarına uygun bir şekilde faaliyette bulunmak temel prensiplerdir. Bu açıdan piyasadaki rekabet koşullarını bozmadan, yasal düzenlemelere aykırı hareket etmeden kaliteli bir çalışma ortaya konulmaktadır.

Bugün gelmiş olduğumuz nokta sadece yöneticilerimizin değil bütün teknik ekibimizin ve personelimizin takım ruhu ile çalışmasının sonucudur.Bir aile ortamının ve sıcaklığının yaşamakta olduğu firmamız her gün gülen yüzlerle çalışmakta olan personel ile beraber bir adım daha yükselmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR