• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Yazıcıoğulları Süt Ürünleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Yazıcı

reklam logosu
  • firma fb

Sağlıklı beslenmenin en önemli besinleri süt ve süt ürünleridir. Çünkü içerisinde başta kalsiyum olmak üzere çok değerli bileşenler içermektedir. Kemik sağlığından cilt sağlığına kadar faydaları saymak ile bitmez. Bunun yanında protein miktarları da çok yüksek olduğu vücuttaki pek çok sistemin çalışabilmesinde de oldukça önemli bir role sahiptir. Yazıcıoğulları Süt Ürünleri olarak peynirden süte kadar çok sayıda süt ve süt ürünlerini sizler ile buluşturmaktadır.

Uluslararası sağlık standartlarına en uygun şekilde üretilen ve yüksek teknolojiler kullanılarak güvenli bir şekilde sofralarınıza gelmektedir. Süt ve süt ürünlerinin en doğal halini sizlere sunabilmenin de mutluluğunu yaşamaktayız.

Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz birbirinden özel lezzetleri sizlerin damak tadına hitap edecek zengin seçenekler bulunmaktadır. Ayrıca içerilerinde bulunan değerli bileşenleri kaybetmeyecek şekilde her bir ayrıntı en iyi şekilde düşünülmektedir. Deneyim her alanda çok önemlidir. Ancak söz konusu süt çok hassas bir besindir. En ufak bir sıcaklık değişiminden anından etkilenmektedir. Bizlerde katkı maddesi kullanmadan ve her bir lezzet için belirlenen her işlemi çok titiz bir şekilde takip etmekteyiz. Lezzetimizin sırrı da buradan gelmektedir.

Samsun alışveriş sektörüne yeni bir bakış açısı kazandıran firmamız profesyonel bir hizmetinde adresi konumunda yer almaktadır. Yüksek kalitede bir hizmet verebilmek için gelişen teknolojiyi de çok yakından takip etmekteyiz ve sistemlerimizi de entegre etmekteyiz. Sizler için süt ve süt ürünleri üretmekteyiz ve üretmeye devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR