• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ye Bi Kokoreç

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Yavuz

Birbirinden lezzetli yemekleriyle herkesin uğrak yeri olan Ye Bi Kokoreç birmilyonnokta.com un üyesidir. İstanbul fast food sektörü ildeki nüfus kalabalığına oranla gelişmiş ve büyümüştür. Sektöre yıllarca emek vermiş olan firmamız rakiplerinin yanında öncü konumda bulunmaktadır. Bunun nedeni şüphesiz müşteri memnuniyetidir. Firmamızda müşteri memnuniyeti odaklı çalışılmaktadır. İkinci hedefimiz de müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktır. Firma olarak verdiğimiz kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti yanında güveni de getirmiştir.

Firmamızda kokorecin yanı sıra ekmek arası köfte ve sucuk, midye dolma da yapılmakta ve misafirlerimize sunulmaktadır. Yemeklerimizde kullanılan her ürün en iyi kalitededir. Kokoreçlerimiz mutlaka kuzu bağırsağından yapılmaktadır. Yemeklerin yanında ikram ettiğimiz salatalarımızı yaparken taze yeşillik kullanırız. Firmamızda çalışan ekibimiz işlerinde usta ve deneyimli kişilerdir. Köfteler ve kokoreç odun ateşinde yükse ısıda pişirilmektedir. Hijyen taviz vermediğimiz konuların başında gelir. Gerek restaurantımızın temizliği, gerek ürünlerin gerekse kullanılan ekipmanların temizliği çok özenli şekilde yapılmaktadır.

Firmamız yoğun talebe yanıt verebilmek için telefonla sipariş almaya da başlamıştır. Bizleri telefon numaralarımızdan arayarak istediğiniz zaman istediğiniz adrese yemek siparişi verebilirsiniz. Yemekleriniz sıcak, taze ve ambalajı bozulmadan hızlı teslimat süreleriyle dinamik ekibimiz tarafından sizlere ulaştırılacaktır. Müşterilerimize sunduğumuz en kaliteli hizmet ve en uygun fiyat garantisiyle de müşterilerimizin devamlılığını sağlamaktan gurur duyuyoruz. Sektörde her zaman en iyi olmak için çalışmalarımıza ara vermeden hızla devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR