• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Yeditepe Teras Cafe&restaurant

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yusuf Kara

reklam logosu

İstanbul içerisinde hem kaliteli hem de İstanbul manzaralı bir restoran arıyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. İstanbul restaurant firmaları arasında konumuz ile diğerlerinden ayrılıyor, en güzel boğaz manzarası ile sizlere keyifli ve lezzetli bir zaman sunuyoruz. Sevdikleriniz ile birlikte manzara izleyerek, lezzetli menülerimizin tadına doyabilir, kaliteli zaman geçirmiş olmanın keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz.

İstanbul içerisinde kahvaltı veren firmamız, kahvaltı için sizlere en bol çeşitli menüyü sunar. Önceden rezervasyon yaparak sizler için özel bir masanın ayrılmasını talep edebilirsiniz. Bol çeşitlilik ve manzaralı masalarımız ile eşsiz bir kahvaltının keyfini çıkartmaya şimdiden hazır olun. Kahvaltı menülerimiz geniştir, köy kahvaltısı yapmak isterseniz, en doğal yöntemler ile en doğal yerlerden getirilen ürünlerimiz ile köy kahvaltısı menüsü hazırlamaktayız. Serpme kahvaltılarımız içerisinde de en bol çeşitliliği sizlere sunuyoruz.

Mekânımızda aynı zamanda kahve, nargile, aile ortamı kahvaltı ve akşam yemeği, akşam yemeği hizmetlerimiz de mevcuttur. Özellikle de İstanbul’a gelmiş olan misafirlerinizi nereye götüreceğinizi ve nerede yemek yiyeceğinizi, kahvaltı yapacağınızı düşünüyorsanız artık düşünmenize gerek kalmadı. Tüm bunların yanında onlarla kahve ve nargile keyfi de yapmanız için mekânımız en müsait ve en kaliteli hizmeti veren yer olacaktır.

Sizler de manzaramıza karşı en lezzetli ve en doğal kahvaltılar ve yemekler için yer ayırmak isterseniz, iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve hemen rezervasyon yaptırarak kaliteli zamanınızı önceden ayarlayabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR