• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeni Hayat Güzellik Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dr. Halil İbrahim Dilek

Yeni Hayat Güzellik Salonu firması olarak güzellik salonu,Diyetisyen,iç hastalıkları,dahiliye,uzman estetisyen,hemşire,botox,micro botox,gençlik aşısı,saç mezoterapisi,bölgesel incelme mezo terapisi,anti aging uygulamarı,ozon tedavisi,tıbbi beslenme eğitimi,metobolizma kontrolü,diyet,sistemik botox eğitimi,selülit tedavisi,cilt bakımı,gençlik ışığı maskesi,göz altı kırışıklık morluk ödem giderme,permapen,ayak botoxu,kalıcı makyaj,ipek kirpik,micro blading,manikür pedükür,kalıcı oje,ozon salonu,doktor uygulamaları,morel terapi,miğde,manuel terapi,biorezonans terapi,betox uygulamaları,reviquant,prolo terpi,kupa hacamat,PRP,mezo terapi,Manisa-Akhisar'da hizmet vermekteyiz.
Yeni Hayat Güzellik Salonu firması olarak misyonumuz, sektör üzerinde kaliteli hizmetler sunabilmek ve aynı zamanda da, bu alanda kendimizi her geçen gün daha da geliştirmektir.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.
Güzellik sektörü içerisinde kendimizi yenileyerek müşterilerimizin talep ve beklentilerine en iyi ve en hızlı cevapları vermek için son sürat çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden dolayı her zaman ilk prensibimiz bu oluyor. Ana amacımız müşterilerimizin beklentilerine karşılık farklı cevaplar ve çözüm yolları oluşturarak onları memnun etmektir.
Güzellik Sektördeki başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmış olan firmamız bunun bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş olduğu hizmetlerle göstermiştir.Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığında Yeni Hayat Güzellik Salonu firmamızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR