• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yeni Stadyum Taksi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Polat Fatih Üner

  • firma fb

Ulaşımlarımızı sağlamak için araçlar büyük bir öneme sahiptir. Birçok farklı şekilde araç kullanımı yapıla bilmektedir. Bunlardan biriside araç sahibi olmayan veya kullanamayan kişilerce sıklıkla tercih edilen yöntem olan taksilerdir. Taksiler sayesinde tolu taşıma araçlarına nazaran çok daha kısa sürede istediğimiz konuma gidebilir ve daha konforlu bir seyahat gerçekleştirişiniz. İşte bu yüzden büyük bir önem sahiptir. Bizlerde Yeni Stadyum Taksi olarak sizlere profesyonel hizmetler sağlayan bir kurumuz.

Yeni Stadyum Taksi olarak Adana ilinin Sarıçam ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel, güvenilir, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler neticesinde Adana taksi alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu önemli noktanın korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlara sahip hizmetler sunulması adına bizlere sizlere gerekli olan en iyi hizmeti sunmaya, en uygun fiyatlarla deva edeceğiz.

Durağımızda yer alan birçok taksimiz ile istediğiniz anda hiçbir gecikme yaşamadan ulaşımlarınızı sağlayabilecek bir düzenle kurulmuş yapıya sahibiz. Vermiş olduğumuz hizmetlerde belirlenen tarife üzerinden taksimetreyi açmakta ve net fiyat ile güvenilir hizmetler vermekteyiz. Bu sayede sizlerin mağdur olmaması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam etmekteyiz. Sizlerin de ulaşımınız için taksiye gereksiniminiz var ise 7/24 bizleri arayarak taksi talebinde bulunabilirsiniz. Yeni Stadyum Taksi olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR