• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Yeni Tad Yemekçilik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatih Barak

reklam logosu
  • firma fb

Kahramanmaraş Merkez’de Yeni Tad Yemekçilik olarak kusursuz yemek hizmeti veriyoruz. Toplu yemek hizmeti, toplu yemek dağıtımı, yerinde yemek üretimi, tabldot yemek siparişi ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Yeme içme alanında kaliteli hizmet sunarak sık sık tercih ediliyoruz. Yoğun tempo içinde geniş anlamda çalışma sağlayarak en temiz yemekleri ulaştırıyoruz. Bilgimiz sayesinde sürekliliği sağlamaya devam ediyoruz. Ekonomik ve kaliteli hizmetimizi hijyen koşullarında oluşturuyoruz.

Sürekli olarak geliştirdiğimiz hizmetimizde müşteri memnuniyetine gereken önem verilmektedir. Toplu yemek sektöründeki tecrübelerimizden yararlanarak kaliteyle tanışabilirsiniz. Uzman personel, hijyen ve teknolojik koşullara uygun üretim yapıyoruz. Gıda güvenliği için iyileştirmeyi amaç edinerek yüksek standartlarda ihtiyaç duyduğunuz hizmeti en iyi şekilde sağlıyoruz. Hastane, okul, fabrika, işletme gibi alanlar tarafından sıkça tercih ediliyoruz. Yeterli miktarda öğün dağılımı, kaliteli hizmet, hijyenik beslenme, zamanında tedarik, bol çeşit avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. Müşteri odaklı hizmetimiz için tüketim kalitesi yüksek gıdaları sizlere sunuyoruz.

Sorunları çözüme ulaştırarak en kaliteli hizmeti sağlıyoruz. Uygun fiyat imkanıyla sunduğumuz hizmetimizde fark yaratarak ilerliyoruz. Yenilikleri takip ederek sektörde ilk akla gelen olmayı hedefliyoruz. Mutfakta temizlik anlayışı, doğru beslenme, damak zevki büyük önem sahibidir. Dengeli beslenme menuleri hazırlayarak çeşitli yemekler sunuyoruz. Lezzetli yemekler ve verimlilik vazgeçilmezlerimiz arasındadır. Tecrübelerimiz ve referanslarımıza göz atarak kalite ve fiyat farkını görebilirsiniz. Yöresel yemekler, diyet yemekleri ve daha birçok çeşitte beslenme alışkanlıklarına uygun sunumlar yapmaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR