• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeniköy Motors İzmir

Adres :

Adalet Mah Manas Bulvarı Folkarttavır A Blok No: 37 Bayraklı / İzmir İzmir » Bayraklı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Yılan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

izmir@yenikoymotors.com

Whatsapp 1:

0 (539) 961 03 23
Türk Otomotiv sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan Yeniköy Motors, kuruluş tarihi olan 1991 yılından itibaren yurtdışından dünyaca ünlü önemli markaların bayiliklerini yaptıktan sonra, 2000 yılından sonra da artan enerjisi ile; lüks araç sektöründe tercih edilen bir marka haline gelmiştir.
Sunduğu hizmetlerde koşulsuz müşteri memnuniyetini bir numaralı öncelik olarak ele alan Yeniköy Motors, Türkiye'nin en geniş lüks araç portföyüne sahip şirketlerinden biridir. Yurtiçi ve yurtdışından müşterilere sahip Yeniköy Motors, hizmet kalitesini arttırmak ve büyüyen müşteri portföyünü göz önünde bulundurarak, 2013 yılında Showroom'unu yenileyerek genişletmiştir. Son derece şık ve tasarım Showroom’unda 50’den fazla aracı aynı anda sergileyebilen, yaklaşık 1000 metrekare kapalı alana sahip, anacadde üzeri ve tamamen camekan bir vitrine sahip olan mekan, İstanbul’un en şık ve gösterişli Showroom’ları arasında yer almaktadır.
İstanbul’un en seçkin ve nezih bölgelerinden biri olan, dünyaca ünlü Marmara Boğazı’nın sahil şeridinde yer alan Yeniköy’den adını alan ve bu bölgede hizmet veren Yeniköy Motors’un, seçkin, ünlü ve popüler isimlerden oluşan çok geniş bir müşteri kitlesi bulunmaktadır. Aralarında Türkiye’nin en önde gelen iş adamları, sanayicileri, sanatçıları ve ünlü futbolcularının yer aldığı müşterilerine, lüks segment otomotiv ithalat hizmeti veren firmamız; aralarında Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Land Rover, Lamborghini, Maserati, Mercedes, Porsche ve Rolls Royce gibi dünyaca ünlü birçok markayı, Türkiye’deki meraklıları ve tutkunları ile buluşturuyor.
Her daim büyüme odaklı hareket eden ve bu yönde aksiyon alan firmamız, 24. Yılında bügün sektörün lider firmalarından biri haline gelmeyi başarmıştır. Lüks Otomotiv yanında, Operasyonel Leasing ve Gayrimenkul alanında da hizmetler veren bir şirketler topluluğuna dönüşmüştür. Türkiye'nin lider şirketi olmak ve uluslararası alanda bir marka haline gelmek için emin adımlarla ilerleyen Yenikoy Motors, “başardıklarımız, başaracaklarımızın teminatıdır” felsefesi ile hareket etmektedir.
Firmamızın genel politikası ise; müşterilerimizi kısa vadeli fayda elde etmek için asla yanıltmadan, her koşulda doğruyu söyleme cesareti gösteren ve doğru olan söylemlerimizi de akılcı açıklamalarla desteklemek üzerine kuruludur…

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR