• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeniler Oto

Adres :

İkitelli Organize Sanayi Bögesi Güngören Bağcılar Sanayi Sitesi 11 Blok No 7/9 İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkan Korkmaz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 322 81 71

Whatsapp 2:

0 (532) 302 14 23

Whatsapp 3:

0 (530) 781 99 28

İstanbul oto servis ve tamirhane alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu tecrübe ve deneyimler ile müşterilerine yol gösteren firmamız Yeniler Oto birmilyonnokta.com üyeleri arasında yer almaktadır.

Aracınız bizimle güvende. Son teknoloji cihazlarımız ve işini iyi bilen ustalarımız ile profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Sizler için tamir hizmeti, kaporta boya hizmeti, bakım onarım hizmeti ve mekanik bakım hizmeti gibi daha pek çok hizmeti bir arada sunuyoruz.

Aracınızı analiz ederek sorunu olup olmadığını anında tespit ediyoruz. Herhangi bir sorunu varsa kısa sürede ortadan kaldırıyor ve sorunsuz kullanım keyfini yaşamanızı sağlıyoruz. Düzenli bir şekilde bakımlarını yaparak herhangi bir problemin ortaya çıkmasını engelliyoruz.

Aracınızın her türlü bakım ve onarımlarını yaparak güzel gözükmesini sağlıyoruz. Detaylı bir şekilde temizliğini yapıyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Hizmetlerimiz ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda sorunu ortadan kaldırarak mağdur kalmanızı önlüyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için bizi telefon numaramızdan her zaman arayabilir, e-posta adresimize mail atabilir ya da WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde sizlere dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet hakkında yardımcı oluyoruz.

Dilerseniz iş yerimizi ziyaret ederek de daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Aklınıza takılmış olan soruları teker cevaplayarak bize her zaman güvenmenizi sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR