• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeşil Camping Kafe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vedat Aslan

Yeşil Camping Kafe olarak Adana Yumurtalık’ta faaliyet gösteren işletmemiz, eşsiz bir hizmet konsepti sunuyor. İşletmemiz gerek servis anlayışı gerekse muhteşem doğasıyla misafirlerine eşsiz bir ortam sunuyor. Yılların deneyimi ve birikimini hep daha iyiye hep daha güzele ulaşmak için kullanan ekibimiz kaliteyi ve konforu müşterileriyle buluşturuyor.

Adana yeme içme ve eğlence sektöründe ayrıcalıklı tarzıyla öne çıkan işletmemiz, kısa sürede kendinden söz ettirmeyi başarmış ve bölgenin en çok tercih edilen mekânı haline gelmiştir. Gerek ürün yelpazesini gerekse uygulamalarını sürekli geliştirerek konuklarını her zaman büyülemeye devam etmiştir.

Mekanımızda misafirlerimizin tercihine sunduğumuz bütün menülerimiz özel olarak hazırlanmış, ustalarımızın her birinin engin deneyimlerinin eseridir. Ürünlerimizde önceliğimiz her zaman insan sağlığıdır. Bunun için en doğal ürünleri en taze şekilde masalarla buluşturuyoruz. Her birini günlük Taptaze hazırlıyor, öyle servis ediyoruz.

İşletmemizi ayrıcalıklı kılan özelliklerimizden birisi camping hizmeti veriyor olmamızdır. Denize sıfır kamp alanımızla yoğun çalışma temposundan ve şehrin kalabalığından uzaklaşmak isteyenlere imkân sağlıyoruz. Bölgenin en güzel kamp yapılacak yerini tercihinize açarak gerek tek başınıza gerekse sevdiklerinizle doyasıya vakit geçirmenizi sağlıyoruz.

Eşsiz lezzetlerimiz masalarınızla buluşturuyor, denize sıfır bir mekanda kahvaltı yapma ayrıcalığı sağlıyoruz. Aile restaurantı olarak hizmet veren işletmemizde ailenizle birlikte güzel bir kahvaltı keyfi yapabilirsiniz. Deniz manzarası ve dalgaların sesi eşliğinde bir taraftan kahvaltınızı yiyebilir, bir taraftan çayınızı yudumlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR