• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeşil Organik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şerife Yeşil

Balıkesir'de yemyeşil bir hizmet sunan Yeşil Organik isimli sağlığa özen gösteren ve son derece sağlıklı, yeşil ürünler satan firmamız birmilyonnokta.com ailesine katılarak şanına şan katmıştır. Satmakta olduğu ürünlere daha önce hiçbir yerde denk gelmediğiniz firmamız, son derece kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunarak popüler olmuştur.

Balıkesir alışveriş olarak firmamız, organik bal, doğal zeytinyağı, kaliteli ve doğal baharatlar, doğal zeytin, kuru bakliyat ve daha birçok doğal ürün satışı yapmaktadır. Sizler de evinizin tüm eksikliklerini doğal ürünlerden oluşan bir alışveriş ile tamamlayabilirsiniz. Son derece temiz ve sağlığa uygun bir şekilde hazırlanan doğal ürünlerimiz, adeta şifaya sahiptir. Sağlıklı bir yaşamın ilk adımlarını bizimle güven çerçevesinde atabilirsiniz.

Şifalı bitkiler ve baharatlar satan firmamız özel gün indirimleri ile de müşterisinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Özel gün indirimlerini takip ederek firmamıza gelip tüm alışverişinizi çok ucuza yapabilirsiniz. Kaliteyi ve uygun fiyatlı hizmeti bir arada sunan firmamız müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir.

Sizler de firmamızın dönemsel kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız web sayfalarımızdan bizleri takipte kalın ve dev fırsatlardan faydalanın. Bunun yanı sıra her gün akşama kadar düzenli olarak hizmet veren firmamıza gelerek, anlık alışveriş te yapabilirsiniz. Haydi, doğallığın ve kalitenin merkezine hepinizi bekliyoruz. Kaliteli ve uzun ömürlü bir yaşam için doğru adrestesiniz. Bizleri tercih ederek doğallığı tercih etmiş oluyorsunuz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR