• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeşilkaya Pvc Winsa

Adres :

Fabrika: Zafer Mah.2334 Sk No 6/1 Buca-izmir Showrom: Zafer Tepe Mah.esrefpasa Cad No: 401/a Konak-ızmir İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Yeşilkaya

E-Posta Adresi :

yesilkayapvc@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 414 18 99

Whatsapp 2:

0 (544) 950 09 85
Yeşilkaya Pvc Winsa firması olarak sektör üzerinde kaliteli hizmetler sunabilmek ve aynı zamanda da, bu alanda kendimizi her geçen gün daha da geliştirmektir. Müşteri ve ziyaretçilerimizin bizlerden memnun kalmalarını benimseyerek, herkese hakkı ile eşit derece de davrandığımızı gösterebilmek temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır.
Ürün ve malzemelerimizin sorunsuz ve kaliteli şekilde sunulması ve aynı zamanda da, ekibimizde yer alan çalışan kadromuzun da haklarını en iyi şekilde savunabilme gayreti içerisinde olmaktayız. Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

BENZER FİRMALAR