• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeşilmen Sigorta

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Yeşilmen

Günümüz dünyasında insanlar sigorta yaptırarak hem mallarını hem de kendilerini güvence altına almak için, büyük bir hassasiyet göstermektedirler. İşte firma olarak bizler de bu durumun farkında olduğumuz için siz değerli müşterilerimize her türlü sigorta işlemlerinde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Mardin sigorta finans sektörü çerçevesinde konumlanan işletmemiz, kendi bölgesi bazında öncü olduğu için, birçok insanın tercih ettiği ilk adrestir.

Alanında uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde sigortalarınızı kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Trafik, kasko, iş yeri, konut, kişisel güvence, yangın ve ferdi kaza sigortaları şeklinde olan hizmetlerimizi, güvenlik bakımından hiçbir şekilde sorun yaşamamanız için büyük bir özenle sizlere takdim ediyoruz.

Aynı zamanda firmamız, emlakçılık işi ile de sizlere hizmetlerini sunmaktadır. Dilediğiniz evi ya da iş yerini uygun fiyatlarda satın almanız ya da kiralamanız için elimizden geleni yapmaktayız. Planlı ve programları çalışmalarımız sayesinde işleriniz kolay bir şekilde hallolmaktadır.

Ayrıca, otomobil kiralamak istediğinizde de işletmemiz ile irtibat içinde olabilirsiniz. Sorunsuz araç kiraladığımızdan hiç şüpheniz olmasın. Gördüğünüz üzere firmamızın sunmuş olduğu hizmetler çeşitlilik göstermektedir. Sizler de bu hizmetlerden en uygun fiyat seçenekleri ile faydalanabilmek istiyorsanız, bizleri dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Sosyolojik olarak her kesime hitap ettiğimizi bilmenizi isteriz. Bütçeniz aşmamanız için en büyük destekçiniz olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Son olarak firmamızı mevcut olan sosyal medya hesaplarından takip edebilir, şimdiden bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR