• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeşilöz Kır Bahçesi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Çetin

Ankara eğlence sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen isimlerinden biri olan Yeşilöz Kır Bahçesi ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin en özel gününüzde yanınızda yer almaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Açık havada, kır düğünü hayalleri olan çiftlerimizin hayallerinin de ötesinde bir hizmet anlayışı ile sizlere harika bir an yaşatıyoruz. Sektörde faaliyet göstermiş, alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle beraber sizler için en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Profesyonel hizmet anlayışı çizgimizden çıkmadan sizler için daima en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sektördeki değişim ve yenilikleri yakından takip ederek en modern ve en güncel hizmetleri sizler için bünyemizde bulunduruyoruz. Açık havadaki düğün salonumuzda, geniş pistimiz ve standartların üstünde davetli ağırlama kapasitemiz ile sizler için en iyi koşulları hazırlıyoruz.

Mescit, bebek odası, otopark, büfe & kantin hizmetlerimiz ile gelen misafirlerinize konforlu bir düğün alanı sunuyoruz. Yalnızca kır düğünü hizmeti değil aynı zamanda düğün fotoğrafçısı, video, organizasyon, vale ve kuaför gibi hizmetlerin hepsini tek bir çatı altında sizlerle buluşturuyoruz. Haftanın her günü hizmet vererek sizlere istediğiniz gün ve saatte düğününüzü gerçekleştirme lüksünü sunuyoruz.

Uygun fiyat ve yüksek kalite standartları ile sizlere gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz hizmet deneyimini sunuyoruz. Hayallerinizin ötesinde, her şeyin mükemmel olduğu bir düğün ile mutluluğunuza mutluluk katıyoruz. Bizlere iletişim adreslerimiz sen ulaşarak rezervasyon yaptırabilir, nişan & düğün & kına ve daha birçok organizasyonunuz için bilgi alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR