• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldırım Ambalaj

Adres :

Fatih Mah. İhvanlar Cadddesi No: 5/1 Ortadağ Sancaktepe-istanbul İstanbul » Sancaktepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Eşiyok

E-Posta Adresi :

mhambalaj@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 734 20 92

Hangi sektörde olursa olsun üretilen ürünlerin müşterilere pazarlanması için öncelikle iyi bir ambalaj kullanılması ve bu sayede sunuma hazır hale getirilmesi gereklidir. Ayrıca hizmet sektöründe veya ürün satış sektörlerinde müşterilere sunulan ürünlerin de belirli bir ambalaj ile sunulması gerekir. Yapılan hizmetler sonrasında atıkların ambalajlar ile uzaklaştırılması ve bu konuda üretilen ürünler ile temizlik gerçekleştirilmesi gibi birçok nokta bulunmaktadır. Bu nedenle tüm sektörlerde ihtiyaçları karşılayacak farklı niteliklere sahip ambalaj malzemeleri gerekecektir.

Yıldırım Ambalaj olarak İstanbul Sancaktepe ilçesinde gerçekleştirdiğimiz bu hizmetler sayesinde istenilen tüm ambalaj ürünlerini her sektör için sağlayabiliyoruz. Firmamız, İstanbul hizmet sektöründe yer aldığı bu yapı ile birlikte ürün paketleme ve servis plastikleri sunuyoruz. Yiyecek paketleri, plastik veya karton mutfak ürünleri, plastik temizlik malzemeleri, fırça, sap, lateks eldiven, poşet, çöp poşeti gibi birçok ürün sunuyoruz. Bu ürünler gıda temizlik satış servis ve ambalajlama gibi birçok farklı işlem sırasında kullanılabilir.

Eğer yer aldığınız sektöre ve verdiğiniz hizmetlere uygun bir şekilde ambalaj ürünlerini talep ediyorsanız, bütçenize uygun olarak taleplerde bulunabilirsiniz. Firmamız çok geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olarak temelli ve köklü bir yapı ile hizmet vermektedir. Müşterilerimiz için güvenilir hızlı ve kaliteli markalar ile bu hizmeti gerçekleştirirken, profesyonel kadromuz ile şehrin her noktasına ulaşabiliyoruz. Çünkü firmamız özellikle müşteri memnuniyeti için hizmet standartlarına çok yüksek özen göstermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR