• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yıldırım Dekor

firma adresi

Adres :

Kale Mahallesı Ekrem Orhon Caddesi No: 21 Rize » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kadir Yıldırım
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (544) 423 44 53
firma wp

Whatsapp 2:

0 (531) 691 45 44
firma wp

Whatsapp 3:

0 (543) 225 33 53

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Yıldırım Dekor isimli işletme olarak siz müşterilerimize Rize ilinde kaliteli, güvenilir, görsel güzelliğe sahip, kullanışlı ve uygun fiyatlı bir hizmet sunmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta.com üyelerinden bir tanesi olarak kendimize yer bulmaktayız. İşletme olarak her zaman düzenli ve planlı bir şekilde çalışma sergilemekteyiz. Hizmet almak istediğiniz zaman öncelikle adreslerinize gelerek evinizin, işyerinizin detaylı bir şekilde tüm ölçülerini almakta ve istediğiniz hizmetleri o ölçülere göre planlayarak tasarlamaktayız. İşletmemiz bünyesinde bulunan kataloglarımızı sizleri sunmak suretiyle tüm modellerimizi göstererek zevkinize uyanları seçmenizi istemekteyiz. Seçtiğiniz ürünler büyük bir titizlik içerisinde hazırlanmakta ve sizler ile sürekli irtibat halinde olunmaktadır.

İşletme olarak istediğiniz hizmeti seçtiğiniz ürünler ile harmanlamak suretiyle teknoloji yardımıyla gerçeğinden ayırt edilemeyecek şekilde çizimlerini yapmakta ve sizlere sunarak evlerinizin ve işyerleriniz hizmetten sonra geleceği hali sizlere göstererek son kararınızı vermenizi istemekteyiz. Bünyemizde çalışan elemanlarımız sundukları dekor hizmetin de tecrübeli, deneyimli ve profesyonel kişilerden oluşmakta ve bu sayede sunulan hizmetin kalitesinin her zaman en üst seviyede yer almasını sağlayan etkenler arasında yer almaktadır. İşletme olarak sunulan dekor hizmeti karşısında her zaman piyasa şartlarının altında fiyatları sizlere sunmakta ve bu fiyatlar sayesinde sizlerin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Sizlerin de bu şekilde kaliteli, düzenli ve planlı bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Rize dekor sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek hizmet alabilirsiniz.

yildirimdecor.com.tr

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR