• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldırım Oto Airbag

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şahin Eroğlu - Mehmet Yıldırım

Firma olarak temel çalışma ilkemiz, daima müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz karşılayacak seviyede hizmet vermeyi içermiştir. Bu anlamda özenli ve titiz uygulamalardan taviz vermeden, kalite standardımızı üst seviyede tutacak değişim ve yeniliklerle kendimizi donatmayı bir görev edindik.

İstanbul’un Bağcılar ilçesinde uzun yıllardır oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet vermekteyiz. Firmamız yaptığı işte yakaladığı kalite seviyesi, müşterilerinin güvenine layık çalışma prensipleri, çalışkanlığı ve üstlendiği işleri daima söz verdiği tarihte teslim etmesiyle sektöründe parmakla gösterilen markalardan biri olmayı başarmıştır.

Mesleğimizdeki uzmanlığımıza güveniyoruz. Bizlere emanet ettiğiniz araçlarınız için en iyi bakım ve tamir hizmetini uzman ekibimiz ile vermekteyiz. Özellikle airbag arızalarınızın tespiti ve giderilmesi noktasında sektörümüzde rakip tanımamaktayız.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışmalarını sürdüren firmamız, bu başarısını sürekli kılmak için de daima kendi ile yarışmaktadır. Çalışmalarımızı yürütürken sadece bugünü değil geleceği de düşünüyoruz. Firma olarak istikrarı sürdürülebilir kılmanın tek yolunun, doğru zamanda doğru yeniliklere adapte olabilmekten geçtiğini çok iyi biliyoruz. Bu anlamda, sektörümüzdeki tüm gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda kendimizi sürekli geliştiriyor, böylece hizmet kalitemizi, hızımızı da artırıyoruz.

Bağcılar oto servis ve tamirhane sektörünün lider firması olarak, verdiğimiz hizmetleri müşterilerimizle en uygun fiyatlarla buluşturmaktan da mutluluk duyuyoruz. Siz müşterilerimizin daimi çözüm ortağı olabilmek için en iyi hizmeti en ekonomik fiyata veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR