• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldız Anne Ev Yemekleri

Adres :

Konak Mahallesi 855. Sokak No: 4-c Kemeraltı Konak İzmir İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Orhan Usher

E-Posta Adresi :

cigdemusher@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (553) 811 03 05

Whatsapp 2:

0 (532) 465 26 70

Whatsapp 3:

0 (553) 811 03 05

Yıldız Anne Ev Yemekleri

Müşteriye hizmeti faaliyetlerini odak noktasına alan bir firma olarak bizler firmamızda bulunan tüm çalışanlarımızın bu konuda özverili bir çalışmanın içinde olduğundan emin olarak hareket ediyoruz. Bunu gerçekleştirmek adına kurum içi eğitimlerimizle tüm personelimizin firmamızın kalite standartlarına gelmesini sağlarken alanında ilerlemek isteyen personelimizin önünü açacak fırsatların da kendisine sunulmasını sağlıyoruz. Yemek sektörünün uzun yıllardan beri hizmet veren deneyimli bir firması olarak yıllardır sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmetleri günün gerekliliklerine uygun şekilde en üst noktadan sizlere vermeye devam ediyoruz.

Sahip olduğumuz ve felsefemiz olarak kabul ettiğimiz dürüstlük, özgüven, azim ve çalışkanlık değerlerinden vazgeçmeden her koşulda yüksek motivasyonla çalışmaktayız. Her zaman ve her daim gelişime açık olan Yıldız Anne Ev Yemekleri olarak profesyonel kadromuzla iş hayatında en iyilerden olmaya ve kendi kırdığımız skorları da aşarak kendisini geçen firma olmaya devam edeceğiz.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.
Mevsimine göre kabak tatlısı bulunur ve sipariş alınır,
Dil çorbası servisimiz vardır,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR