• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldız Döner 2

Adres :

Bağlarbaşı Mahallesi 1. Osmangazi Caddesi No: 20/a Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Aceci

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 184 58 49

Fast Food sektöründe hizmet veren Yıldız Döner 2 birmilyonnokta.com üyesidir. Lezzetin durağı olarak yıllardır sizlere hizmet vermekteyiz. Hitap ettiğimiz geniş müşteri kitlesi ile hizmet kalitemizi tescillemekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz bölgede sizleri talep ve beklentilerine karşılık vermekteyiz. Lokantamızda damak tadınıza hitap eden lezzetleri afiyetle tadabileceğiniz güler yüzlü hizmetler sunmaktayız. Usta ellerden çıkan lezzetlerimizi sizlerle buluşturmaktayız. Sizlerin memnuniyeti bizim en birinci önceliğimizdir.

Bursa fast food sektöründe müşterilerimize beklentilerinin ötesinde ideal hizmetler sunmaktayız. En güvenilir gıda ürünleri ve taze sebzelerle en hijyenik koşullarda hazırladığımız lezzetlerimizi sizlerin istifadenize sunmaktayız. Güvenle müracaat edebileceğiniz bir lezzet durağı olarak önceliğimiz sizlerin sağlığıdır. Sizlere; hamburger, tavuk ve et döner, kumru ve ekmek arası köfte çeşitlerimizle hizmet vermekteyiz. Uzakları yakınlaştıran hizmetlerimizle sipariş alarak ivedilikle adreslerinize lezzetlerimizi ulaştırmaktayız. Deneyimli ustalarımız, müşteri memnuniyetini ön planda tutan personellerimiz ve her daim yenilenen hizmet politikamızla sizlerin huzurundayız.

Bir fast food zinciri olarak üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getirerek hizmet verdiğimiz bölgede adımızdan çokça söz ediyoruz. Ticari bir lokanta olmanın ötesinde hizmet vererek sizlerin teveccühünü kazandık. Eşsiz lezzetlerimizi en makul fiyatlarla sizlerin istifadesine sunuyoruz. Bize ulaşmanız ve hizmetlerimizden istifade etmeniz için üzerimize düşeni her şeyi misyon edinerek ilk günden beri hizmet veriyoruz. Yenilikçi ve güvenilir hizmetlerimizle her defasında sizlerin huzuruna daha iyi bir şekilde çıkmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar