• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldız Fidancılık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferdi Yıldız / Murat Yıldız

Doğal yaşam bizlerin hayatını sürebilmesi için gerekli olan besin ve yaşam ortamlarının sağlanmasında görev alan en büyük etkendir. Bu yaşam alanlarında yer alan bitkiler ise bize güzel ortamlar, gıdalar ve diğer birçok avantaj sunmaktadır. İşte bizler Yıldız Fidancılık olarak sizlere birçok bitki ve ağacın fidesini yetiştirmekte, bahçe ve arazileriniz için gerekli olan ürünleri temin etmekteyiz. Her cins türüne ait kaliteli koşullar altında yetiştirilmiş olan bitkilerimizi sizlerde tüketebilirsiniz.

Yıldız Fidancılık olarak Bursa ilinin Kestel ilçesinde yer alan işletmemizde sizler için gerekli olan bitkileri yetiştirmekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana sizlere sağlamış olduğumuz kaliteli, doğal, modern, seçkin, eşsiz, uzun ömürlü, düzenli olarak bakımları yapılmış, uygun fiyatlara sahip olan ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler neticesinde Bursa tarım hayvancılık alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli ve seçkin bir işletme konumuna gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli ve özel konumun korunması, geliştirilerek daha yüksek kalite standartları içeren hizmetlerin sizlere verilmesi adına Yıldız Fidancılık olarak büyük bir emek ve çaba göstermekteyiz.

Sizlere işletmemizde her tür süs bitkisi, gıda bitkileri, fide çeşitleri ve daha birçok bitkinin fidesini imal etmekteyiz. Kaliteli ve düzenli bakım işlemlerini gerçekleştirip, profesyonel bir fidecilik hizmeti sunmaktayız. Uygun fiyatlama politikaları eşliğinde sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmetlerde sizlerde bizleri tercih edebilir, Yıldız Fidancılık güvencesi eşliğinde yüksek standartlara sahip fideleri bizlerden alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler