• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldız Lokantası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferhat Yıldız

Vazgeçilmez lezzet adreslerinden birisi olan Yıldız Lokantası olarak Balıkesir Restaurant sektöründe hizmette bulunmaktayız. Geleneğimize sıkı sıkıya bağlı, titizliğimizden ve kalitemizden taviz vermeyerek dokumuzu korumaya devam etmekteyiz. Gelişmiş mönümüz, değişikliklere açık, sektörü takip eden, bulunla yetinmeyerek kendimize has servis ve pişirme tekniklerimizle fark yaratmaktayız. Geleneksel ve bir o kadar güncel yapımızla müşterilerimize misafir kıymeti vermekteyiz.

Birbirinden taze ve sulu yemeklerin yanı sıra; çorbalar, haşlamalar, et yemekleri, ızgara etler, zeytinyağlı sebzeler, pilav, makarnalar, sebze yemekleri, salatalar ve tatlılar sizi beklemektedir. Yayla çorbası, tavuk çorbası, mercimek çorbası ve bamya çorbası gibi çorba çeşitlerimiz mevcuttur. Tavuklu ve etli pilav çeşitlerimiz, kuzu patlıcan ve içli köfte gibi et yemeklerimiz sizinle buluşmayı beklemektedir.

Hizmetlerimizin bütün aşamalarını kalite ve hijyen üzerine kurarak gerek müşterilerimizin gerekse çalışanlarımızın sağlıklarını sürekli göz önünde tutmaktayız. Sebzelerimizin doğal ortamda taze yetişmiş olmasına özen göstermekle birlikte etlerimizin de lezzetli ve hijyenik olmasına dikkat ediyoruz. Tatlarımızı hazırlarken her müşterimiz için aynı işlemi gerçekleştirerek lezzetlerimizi koruyoruz. Dillere destan yemeklerimizle günden güne artan müşteri sayımızla gurur duyuyoruz. Bu başarımızı sürdürmek ve korumak için çalışma yapımızı kontrol ediyor denetimlerimizi sürdürüyoruz.

Şeffaf bir lokanta olarak kullanmadığımız hiçbir ürünü size sunmayarak samimiyetimizi gösteriyoruz.

Yılların deneyimi ve uzman çalışma kadromuzla birlikte hizmetinizdeyiz.

Geleneksel lezzetlerimizi koruyarak bu günlere gelen Yıldız Lokantası olarak, siz kıymetli müşterilerimizi birbirinden lezzetli menülerimizi tatmak üzere bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR