• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yıldız Turbo Teknik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sinan Yıldız

reklam logosu

Durmadan büyüyen firmamız ile turbo makine imalatı ve bakımı konusunda her daim sizlerin hizmetindeyiz. Kaliteli işimiz ve işçiliğimiz ile yüksek müşteri memnuniyeti ile çalışmaktayız. Sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerde asla kaliteden ödün vermiyoruz. Uzman ekibimiz müşterilerimize gereken ilgi ve alakayı göstermektedir.

Gelişen ve değişen dünya teknolojisinde enerji üretim işlerini yapan tüm turbo malzemelerini envanterimizde bulundurmaktayız. Her açıdan bilgi ve donanıma sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Bünyemizde çalışan tüm personel eğitimli ve tecrübeli kişilerden seçilmektedir. Sizlere çok daha kaliteli hizmetler verebilmek için gece gündüz durmadan çalışmaktayız. Bu zamana kadar çalışmış olduğumuz her müşteri firmamızdan memnuniyet ile ayrılmıştır. Bu durum bizleri daha da gururlandırmış ve işimizi severek yapmamıza sebep olmuştur.

Enerji üretim tesislerine vermiş olduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmetler onların daha çok tasarruf etmesini sağlamıştır. Turbo makineler konusunda yılların deneyimi ile müşterilerimize mükemmel hizmetler sunmaktayız. Turbo denince aklınıza gelebilecek her türlü makineyi en ayrıntı şekliyle bilmekteyiz. İstediğiniz özelikte turboyu sizlere imal ederek en yakın zamanda teslim etmekteyiz.

İstanbul teknik servis alanında faaliyet gösteren firmalar arasında en çok tercih edilen firma haline gelmek şirket olarak bizlerin moral ve motivasyonunu her daim yüksekte tutmaktadır. Yaptığımız işte her zaman en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Aynı zamanda imal ettiğimiz ve bakım ve onarımını yapmış olduğumuz turbolar firmamız garanti kapsamına girmektedir. Yaptığımız işler daha sonra yapacağımız işlerin teminatıdır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR