• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yılmaz Din İnşaat Hafriyat

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yılmaz Din

reklam logosu
  • firma fb

Yılmaz Din İnşaat Hafriyat birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olan yüzlerce firmadan birisidir.

Firmamız çeşitli inşaat malzemelerini satışa sunmaktadır, bunun yanı sıra inşaat sırasındaki tüm hafriyat ve nakliyat işlerinizi de yapmaktadır. Uzun yıllardır bu sektör içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Sunduğumuz kaliteli hizmet ve sektördeki tecrübemiz ile öncül firmalardan biri arasında yerimizi almayı başardık. Bu sayede onlarca inşaat firması ile anlaşmalı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz. Başarımız ve profesyonel çalışmalarımız ile firmamız Yılmaz Din İnşaat Hafriyat’ın farkını her alanda gösteriyoruz.

Taş, kum, çakıl, demir, çimento, ytong, tuğla, kiremit ve kereste gibi inşaat malzemelerinin satışını yapmaktayız. En sağlam inşaat ürünlerini en uygun fiyatlar ile değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. Bunun yanı sıra firmamız tarafından inşaatınızdaki hafriyat ve nakliyat işleriniz de en iyi şekilde yapılmaktadır. Bünyemizde çalışan tecrübeli elemanlarımız ile bu alandaki tüm çalışmalarımızı en profesyonel şekilde devam ettiriyoruz. Hafriyat ve nakliyat işlerinizi en kısa süre içerisinde hallediyoruz.

Bursa hafriyat sektörü içerisinde yer alan Yılmaz Din İnşaat Hafriyat, Bursa Osmangazi civarında faaliyetlerini sürdürmektedir. İnşaat malzemesi satışında kalitemiz ile, hafriyat ve nakliyat işlerinde ise güvenilirliğimiz ile öne çıkarak sizler için en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Satışa koyduğumuz ürünler, sunduğumuz imkanlar ve fiyatlandırma için daha detaylı bilgi almak isteyen tüm müşterilerimiz iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirler.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR