• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yılmaz Kardeşler Mermer & Mavi Mermer

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Günay Yılmaz - Tuncay Yılmaz

reklam logosu

Evlerimiz günümüzün büyük bir çoğunluğunu geçirdiğimiz alanlardır. Vaktimizi güzel geçirebilmemiz de bu alanların güzel göze hitap eden alanlar olmasıyla mümkündür. Bu alanların bu şartları karşılaması ise evin iç detaylarıyla olmaktadır. Evlerimiz için son derece önemli olan detayların mermer kısmında siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Yılmaz Kardeşler Mermer & Mavi Mermer olarak faaliyetlerimize uzun yıllardır devam etmekteyiz. Başarı merdivenlerini tek tek tırmanarak İstanbul’da dâhil olmak üzere tüm ülkede markamızı ispatlamış bulunmaktayız. Yerimizde saymadan sürekli ileriyi hedefleyip hep daha kaliteli daha güzel ürünler üretmeyi amaçlamaktayız. En büyük amacımız olan müşteri memnuniyeti doğrultusunda sizlerin değişen istekleri doğrultusunda kendimizi devamlı yenileyip değişen çağa ayak uyduruyoruz. Çalışmalarımıza gerekli özeni gösterip evlerinize yenilik katabilmek, güvenle oturabileceğiniz evler, iş yerleri, mekânlar yapmaya çalışmaktayız.

İstanbul mermer ve granit sektöründe sizlere sunduğumuz mekânlarda birinci kalite yerli ve ithal malzemeler kullanmaktayız. Bugün tüm ürünlerimizde kalite ön plandadır. Dünyanın en iyi markalarıyla son model teknolojilerle donatılmış makinelerimizle işleyip sizlere özel hale getirmekteyiz. Ömürlük olarak kullanabileceğiniz sağlam ürünler üretmekteyiz.

Ürünlerimizde görsellik ve kullanışlılığı bir araya getirip ürünlerimizi kullandığımız mekânları şık bir hale getirmeyi hedefleyip bu hedefleri bu doğrultuda gerçekleştirmekteyiz. Kişiye özel tasarımlarımızla müşterilerimizin evlerini şıklaştırıp uygun fiyatla birleştiriyoruz. Siz müşterilerimizin isteği doğrultusunda mermer basamak, mermer mutfak tezgâhı, granit tezgâh, çimento tezgâh gibi daha birçok alanda hizmet vermekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR