• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yılmaz Oto Elektrik

Adres :

Sanayi Sitesi 4.blok No: 27 Konya Çumra Konya » Çumra

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Bican-yılmaz Ateş

E-Posta Adresi :

omerbican4242@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 852 48 46

Whatsapp 2:

0 (533) 550 43 47

Yılmaz Oto Elektrik olarak Balıkesir Ayvalık’ta hizmet vermekte olan firmamız kurulduğu günden bu yana Balıkesir oto servis ve tamirhane sektörüne yeni bir soluk getirmiş, uygulamaları ve başarılarıyla sektörü adeta yeniden şekillendirmiştir.

Firmamız ilk günden bu yana yenilikçi çözümlerin adresi olmuş, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek yeniliklerin ilk uygulayıcısı haline gelmiştir. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız aynı zamanda müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru biçimde analiz ederek her zaman en doğru çözümü en doğru zamanda sunmayı amaçlamıştır.

Uzman ve deneyimli kadromuz araçlarınızın markası ve modeli her ne olursa olsun çözümler üretmekte, başarılı uygulamalarıyla araçlarınızı ideal performansında kullanmanızı sağlamaktadır. Oto elektrik, oto elektrik servisi, oto elektrik tamiri, dinamo tamiri, marş şarj sistemleri, marş motoru tamiri, merkezi kilit, oto alarm sistemleri, oto kilit tamiri, akü değişimi, akü satışı ve daha onlarca hizmeti firmamızda bulabilirsiniz. Konu oto elektrikse en doğru tercih firmamız olacaktır.

Firmamız akü satışı hizmetlerinde farklı markaları bünyesinde barındırıyor. Bu sayede kaliteden ödün vermeksizin her bütçeye uygun, her araca uygun akü çeşitlerini müşterilerine temin edebiliyor. Yiğit Akü, Mutlu Akü, Serdar Akü, Eurocell Akü gibi her biri kalitesini kanıtlamış akü markalarını firmamızda bulabilirsiniz.

Firmamız 7/24 acil yol desteği de sunmaktadır. Akünüz biter yolda kalırsanız, aracınız kilitlenir açılmazsa, anahtarınızı kaybedip kapılarınızı açamazsanız bizimle iletişime geçip acil destek talep edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR