• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yks Cam Balkon Sistemleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yener Kaya

Yks Cam Balkon Sistemleri olarak İzmir Karşıyaka’da hizmet vermekte olan firmamız yenilikçi çözümleri ve eşsiz tasarımlarıyla öne çıkmakta, müşterilerini şaşırtan uygulamalarıyla bölgesinin en çok tercih edilen işletmesi konumunda bulunmaktadır.

İzmir cam dekorasyon sektöründe kurulduğumuz günden bu yana önceliğimiz müşterilerimizin beklentilerini ve taleplerini en iyi şekilde karşılayabilmek olmuştur. Bunun için gelişime açık yapımızla ve her biri alanında uzman, eğitimli personellerimizle çalışıyoruz. Sektördeki gelişmelerin dünya çapında takipçisi, bölgemizde ilk uygulayıcılarından birisi oluyoruz. Zevkli tasarımlar ortaya koyup, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam zamanında ve beklentilerinin daha üstünde bir kalitede karşılıyoruz.

Cam balkon, kış bahçesi yapımı, alüminyum balkon korkuluğu yapımı, cam balkon sistemleri, cam balkon imalatı, alüminyum doğrama işleri, katlanır cam balkon sistemleri, cam kapı imalatı montajı, giyotin sistemleri gibi onlarca farklı alanda başarılı çözümler üreten firmamız, yaşam alanlarının daha konforlu hale gelmesini sağlıyor.

Uygulamalarımızda kalite, estetik, müşteri beklentisi, işlevsellik ve uygun fiyat vazgeçilmez prensiplerimizdir. Ürünlerimizin tamamı birinci sınıf hammaddeden birinci sınıf işçilikle üretilip uygulanması yapılmaktadır. Sadece yapmış olmak için yapmayız. Uygulamalarımızın her zevke hitap edecek tasarımda olmasına, uygulama alanıyla bir bütünlük oluşturmasına ve göze hoş gelmesine özen gösteririz. Müşterilerimizin beklentilerine göre imalat ve montaj gerçekleştirir, beklenen işlevi en iyi şekilde yerine getirmesini sağlarız. Son sitem ekipmanlar kullanarak daha rahat kullanılabilir çözümler üretiriz. Bütün bunları sektördeki en uygun fiyata yaparız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR