• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Yolcu Temizlik Hizmetleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Bülent Yolcu - Ekrem Yolcu

  • firma fb

Firmamız Yolcu Temizlik Hizmetleri, birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermeye devam ediyor. Ankara temizlik sektöründe verdiğimiz hizmet doğrultusunda değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına çözüm sunuyoruz. Firma olarak daima müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Firmamızı tercih eden müşterilerimiz için bilgi ve birikim sahibi ekibimizle birlikte hareket ediyor, %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Bizler geniş kapsamlı temizlik hizmeti veren firmayız. Çalışmalarımız arasında ev ve işyerlerini temizliyoruz. Temizlik alanında uzman kadromuzla işimizi özenle, dikkatle ve titizlikle yapıyoruz. Temizlik çalışmalarımızda daima sağlığa uygun, kaliteli ve etkili ürünler kullanıyoruz. Ev ve işyeri temizliği, apartman ve villa temizliği yapıyoruz. İnşaat sonrası temizlik için özel ekibimizle hizmet veriyoruz. Çünkü inşaat sonrası temizlik oldukça zor bir işlemdir. Merdiven temizliği ve cam temizliği alanında kısa sürede etkili çözüm sunuyoruz. Bizler aynı zamanda halı ve koltuk yıkama işlemleri için de temizlik hizmeti veriyoruz. Koltuklar ve halılar her ne kadar özenle temizlense de yeteri kadar temizlenmiyor. Koltuk ve halıların tam olarak temizlenmesi için özel kimyasallarla yıkama işlemi yapıyoruz. Koltuk ve halılara zarar vermeden temizleme işlemini tamamlıyoruz.

Bilgi ve birikim sahibi firmamız bu sektörde gelişmeye devam ediyor. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmak adına kendimizi geliştirmeye, yeni ve doğru çalışmalarla hizmet vermeye devam edeceğiz. Uygun fiyat aralığında sunduğumuz temizlik hizmetlerinden güvenle faydalanabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR