• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yöre Çadır Tente

Sektör :

Yetkili Kişi :

Harun İnce

YÖRE ÇADIR TENTE SİSTEMLERİ
Yöre Çadır Tente Sistemleri Sektördeki 15 Yıllık Tecrübesiyle 2013 Yılında Sivas Merkezde Açılmıştır.

2013 Yılından beri faaliyette olan firmamız profosyonel ekip ve son teknoloji donanıma sahip olup, Türkiyenin her yerinde hizmet verebilmekteyiz. Ürünlerimiz ISO2000 kalitesinde olup, yeniliği ve zerafeti müşteri memnuniyetini ilke bilip, siz değerli müşterilerimizle daha da ileriye götürmekten kıvanç duyarız. "Yöre Çadır Tente" olarak imzamız kalitemiz diyerek yola çıktığımız bu sektorde her geçen yıl daha da büyüyen müşteri potansiyelimizle bizler, siz değerli müşterilerimizle. Siz varsanız bizde varız.

"En Büyük Referans; Sanatımız."
Vizyonumuz
Piyasa Koşulları Ve Müşteri Taleplerinin Hızla Değiştiği Bu Günlerde Daha Güncel Ve Yeni Ürünlerimizle Kontrollü Büyümemizin Devamını Sağlamayı Ve Her Zaman En İyi Olanı Yapmayı Hedefliyoruz.

Misyonumuz
Kurulduğu Günden Bu Güne Çizgisini Bozmadan Her Zaman Daha İyisini Yapmak İçin Çalışan Firmamız Müşterılerinin Beklentilerini Ve Daha Fazlasını En Uygun Fiyat Stratejisiyle Beraber Sağlık Ve Kalite Ön Planda Tutarak Sektördeki Lider Ve Öncü Firma Duruşunu Sürdürmek.


Müşteri Merkezli Kazandırma İlkesi İle Hareket Eden Firmamız Her Geçen Gün Birikim ve Tecrübelerini Bu İlkeye Bağlı Kalarak Geliştirmektedir. Bu Bağlamda Özgün Projeler Oluşturmak Gayretini Sürdürmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR