• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yörem Ocakbaşı Türkü Evi

Adres :

Muratpaşa Mah. 670 Sokak No: 2 Eski Sanayi Muratpaşa Antalya Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şaban Kök

E-Posta Adresi :

sabankok47@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 983 94 44

Whatsapp 2:

0 (536) 543 24 57

Whatsapp 3:

0 (530) 242 57 38

Restaurantsektöründe yer alan firmamız kusursuz hizmet anlayışı ve yüksek kalitesiyle çalışmalarına devam ediyor. Yıllardır yer aldığımız restaurant sektöründe başarılarımız ve yüksek kalitemizle anılıyoruz. Rakiplerimiz tarafından kabul gören başarımız ve kalitemiz bizleri gururlandırıyor. Hizmet kalitemizden ödün vermeden geldiğimiz noktadan son derece memnun olmamıza rağmen daha iyi konuma ulaşabilmek için yoğun çaba sarf ediyoruz çünkü biz restaurant sektörünün en iyisi olmaya kararlıyız.

Firma olarak sektörün öncüsü olmak hedefimizdir. Hedefimize daha hızlı ve emin şekilde ilerlemek için başarımıza başarı katacak performanslar sergiliyoruz. Restaurant sektörüne dair bütün ayrıntıları titizlikle uyguluyoruz. Sektörde oluşan bütün yenilikleri takip edip işimizde kullanıyoruz. Yenilikçi yaklaşımlarımız müşterilerimize daha iyi hitap edebilmemiz için büyük önem taşıyor. Müşteri merkezli hizmetlerimiz sayesinde farkımızı her geçen gün daha fazla insana kanıtlıyoruz. Müşterilerimizin damak tadına uygun yeni lezzetler hazırlayarak çeşitlilikte boyut atlıyoruz. Restaurantımızda aklınıza gelmeyecek yemek çeşitleri mevcuttur yani bizi tercih edip aç kalmanız mümkün değildir.

Firma olarak hazırladığımız yemeklerin arkasındayız. Yemeklerimizde doğal ve kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Malzemelerimiz günlük olarak yerinden temin ediliyor, ekibimiz tarafından teste tabii tutulduktan sonra yerini alıyor. Malzemelerimizin kalitesi yemeklerimizin lezzetiyle doğru orantılıdır, yemeklerimiz profesyonel şefler tarafından hazırlandığı için kalitesinden şüphe duyulmamalıdır. Ayrıca firmamız sipariş kabul etmektedir. İnternet sitemizi ziyaret edebilir ve site üzerinde yer alan numarayı kullanarak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR