• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Yörük Park Şimşek Cafe

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Şimşek

  • firma fb

Güzel bir kahvaltı, gün içerisinde keyifli bir atıştırmalık veya arkadaşlarla geçirilecek güzel bir zamanda tüketilecek keyifli gıdalar için iyi bir işletmeyi tercih etmek önemlidir. Bu işletme sunduğu ürünlerde sağlıklı, temiz ve güvenilir bir yapı ortaya koymalı ve aynı zamanda da iyi bir sunum ile müşteriye değer vermelidir. İşte bu tip bir yapıya sahip işletmeler arasında Yörük Park Şimşek Cafe olarak sizlere Antalya Kepez ilçesinde hizmet veriyoruz.

Yörük Park Şimşek Cafe işletmesi olarak Antalya restaurant sektörü içerisinde en özel ve samimi yapıyı oluşturan işletme olarak tanıyoruz. Bu işletme yapısı içerisinde gündelik olarak kahvaltı ürünleri elde edebileceğiniz gibi birçok farklı sıcak ve taze lezzete de ulaşabilirsiniz. Örneğin, bu lezzetler arasında sıcak el yapımı köfte, tavuk tarifleri, köy kahvaltısı, kokoreç, hamburger, sucuk ekmek, gözleme, kızartma çeşitleri ve farklı salata meyve çeşitleri yer almaktadır.

Sadece gündelik tüketim ve restoran hizmetleri için değil özel olarak rezervasyonlar ile hizmet veren bir yapıya sahip olan işletmemiz birçok noktada hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler arasında söz organizasyonları, nişan organizasyonları, doğum günü kutlamaları ve partiler gibi noktalarda da işletmemizi kullanabilirsiniz.

Önceden belirlenen yapı ile sağlanacak organizasyonlarda doğum günü pastası, nişan pastası veya davetlilere ikram edilecekler gibi her ürün firmamız tarafından hazırlanabilir. Bu sayede organizasyon eksiksiz ve keyifli bir şekilde yürütülürken, mutfak ve servis hizmetleri tarafımızdan kalite ile sağlanacaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR