• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ysr İnşaat – Taahhüt – Turizm – Emlak – Gıda – Hayvancılık – Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yaşar Gebiç
Dürüstlük ve güvenirligi temel ilke edinen firmamız, birçok ülke ve şehirde kazanılan kırk yılı aşkın inşaat tecrübesiyle 2012′de kapsamlı bir yapılanma sürecine girerek Yaşar İnşaat Yapı ve Dekorasyon olarak kurulmuştur. 2014 yılı itibarı ile şirket ve marka haline dönüşen firmamız YSR İnşaat Taahhüt Turizm Emlak Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. olarak yoluna devam etmiştir.
Yapılaşmadan önce ve sonra başarıyla tamamlanmış kaliteli projelere imza atan firmamız; inşaat sektöründe mevcut payını her geçen gün artırmayı ve istenilen kalitede hizmeti ucuza sunmayı misyon edinmiştir.
YSR İnşaat; doğaya ve çevreye zarar vermedem müşterilerinin yaşam standardını yükseltecek, refah düzeyini artıracak, onları memnun eden projelerini gerçekleştirecek, alanında lider ve güvenirlilikten ödün vermeyen bir inşaat firması olmayı da vizyon edinmiştir.
Uygun teknoloji ve kaliteli malzemelerle yasa ve yönetmeliklere uygun olarak yaptığımız evlerimiz müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen firma olmamızı sağlamıştır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR