• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Yukarıçukur İnşaat

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Yukarıçukur

  • firma fb

Kastamonu inşaat sektöründe günden güne başarıya koşan firmamız, değerli Bozkurt halkı için özenle ve dikkatle çalışmalar gerçekleştirmektedir. Firmamızın bünyesinde bulunan azimli ve çalışkan ekip arkadaşlarımız sayesinde müşterilerimize kısa sürelerde tamamladığımız çalışmalarımızla hizmet vermekteyiz. Bu çalışmalarımızı kısa sürelerde tamamlıyor olmamız kaliteli işler yapmadığımız anlamına asla gelmemektedir. Burada müşterilerimizin güvenliğini ve memnuniyetini ön planda tutarak, kalite standartları içerisinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Takım ruhuna ve iş disiplinine sahip ekibimizle çalışmalarımızı eksiksiz olarak vaktinde tamamlıyoruz. Bu sayede işlerimizi aksatmadan müşterilerimize teslim ediyoruz.

Müşteri odaklı çalışmalar yaptığımız için müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en uygun çalışmalarımızla çözümler üretiyoruz. Çalışma esnasında gerekli önlemleri alarak iş güvenliğini sağlamış oluyoruz. Öncelikle ekip arkadaşlarımızın can güvenliğini sonrasında da müşterilerimizin can güvenliğini önemseyerek çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllar bu sektörün içerisinde olarak tecrübe sahibi olduk. Alanımızda aldığımız eğitimleri de bu tecrübelerle birleştirerek müşterilerimize kaliteli hizmetler sunuyoruz. İnşaat yapı malzemelerinin satışı, beton demir satışı, kum satışı, çimento ve çakıl satışı firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Evinizin, iş yerinizin, kulübenizin temeli ve inşaatı özenle gerçekleştirilmektedir.

Kullandığımız malzemeleri kaliteli malzemelerden seçiyoruz. İşçiliğimize güveniyoruz ve sizler için uzun ömürlü, kaliteli ve güvenilir inşaat hizmeti veriyoruz. Çalışkan, azimli, takım ruhuna ve iş disiplinine sahip ekibimizle çalışmalarımızı kısa sürelerde tamamlıyoruz. Samimi, güler yüzlü, dürüst, güvenilir ve saygılı ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR