• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yükselen İnşaat

Adres :

Yeniceköy Mahallesi Bursa Caddesi No: 8 İnegöl Bursa Bursa » İnegöl

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erol Kurnaz

E-Posta Adresi :

yukseleninsaat16@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 403 67 76

Whatsapp 2:

0 (538) 403 67 76

Yükselen İnşaat firmamız sektörün öncü firmalarının başında geldiği için sektöre gelecek yenilikleri ilk olarak biz getirmekteyiz. Bu sektörde hizmet veren firmalardan farklı olarak sürekli teknolojinin gelişim sürecini yakından izlemekte ve bu sürecin sektörümüzü nasıl etkilediği hakkında gerekli notları almaktayız. Bu sayede gelişen teknolojinin insan hayatına sağladıkları kolaylıkları direkt olarak müşterilerimiz ile buluşturabilmekte ve sunmuş olduğumuz dekorasyon hizmetinin kalitesini artırabilmekteyiz. Böylelikle müşterilerimiz sürekli olarak onlara sunmuş olduğumuz hizmetten memnun kalmakta ve bizi tercih etmeye devam etmektedirler.

Yükselen İnşaat firması olarak misyonumuz sürekli olarak müşterilerimize daha kaliteli hizmeti en uygun yollardan sunabilmektir. Sunmuş olduğumuz hizmetin ekonomiklik boyutuna oldukça büyük bir önem vermekteyiz. Bu durumun sebebi ise dekorasyon hizmetinden toplumun her kesiminden bireyin faydalanabilmesini sağlamaktır.

Ayrıca tüm teknolojik gelişimleri de yakinen takip etmemiz sayesinde müşterilerimize Bursa şehrinde dekorasyon alanında en kaliteli hizmeti sağlamayı hedeflemekteyiz ve bu hedefi başarı ile yerine getirebilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR