• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yumak Apart Otel

Adres :

Ovacık Üst Yol Parklar Cad. No: 25 Fethiye Muğla Muğla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Türkan Ayana

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yumakapartotel1@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (532) 053 12 83
Dünya'ca ünlü Ölüdeniz üzerinde çam ve sedir ormanlarıyla kaplı Babadağ'ın eteğinde yeşillikler içerisinde sessiz ve sakin bir dinlence merkezidir. Gündüzleri hiç eksik olmayan serin ve ılık esintisi, geceleri ise asla kaybolmayan ay ışığının büyüleyici güzelliği ile tam bir romantik ortam oluşturan Yumak Apart, doğa ile baş başa kalmak, rahat ve huzur dolu bir tatil geçirmek isteyenlerin ilk tercihi olmuştur.
Kendi eviniz kadar rahat edeceğiniz apartımız, büyük bir yatak odası, geniş bir salonu, tüm modern mutfak malzemeleri ile donatılmış mutfağı, banyosu, WC si, her aparta ait ikişer balkonu, devamlı sıcak suyu, kışın ısıtan yazın soğutan klimaları, milletlerarası konuşmaya açık özel telefonu ile sizlere aradığınız tüm rahatı sağlayacaktır.
Özlediğiniz tatili bizimle geçirmek isterseniz, Akdeniz in en güzel kumsalı olan Dünyaca ünlü ÖLÜDENiZ de denize girebilir, dilerseniz tesisimizin tertemiz yüzme havuzunda yüzebilir, dilerseniz barımızda içkinizi yudumlarken Babadağdan atlayan paraşütçülerin süzülüşlerini hayranlıkla izleyebilirsiniz.
Sayın Konuklarımız;
Dünyanın en güzel tatil ve dinlenme merkezlerinden birisi olan FETHİYE ÖLÜDENİZ beldesinde yer alan YUMAK APART otelimiz; ÖLÜDENİZ’e 3 km mesafede, çam ve sedir ağaçlarıyla kaplı BABADAĞ ormanları eteğinde OVACIK beldesindedir. 6 tane standart,3 tane doublex olmak üzere Dokuz Aparttan oluşmaktadır. Standart apartlardan her birisi 4 kişinin rahatlıkla kalabileceği şekilde dizayn edilmiştir. Doublex apartlarda ise sekiz kişi rahatlıkla kalabilmektedir.On yedi yıllık tecrübe ve deneyimi ile Apartlarımızda klasik anlamda otalcilik değil, hizmeti, temizliği ,hijyeni,insana saygı ve sevgiyi ön planda tutan çağdaş bir turizm işletmeciliği yapılmaktadır.Temel prensibimiz kültürsüz turizm olmaz esasına dayalı bir gerçekçiliktir.Bu yüzden otelimiz, yerli ve yabancı bir çok Üniversite, Fakülte, Akademi, Araştırma Enstitüleri, sivil toplum örgütleri, Barolar, Kültür ve Sanat Dernekleri ve Vakıflarla devamlı işbirliği ve temas halindedir. Ayrıca, bölgemizde büyük oteller, tatil köyleri ve lüks cluplarda bile bulunmayan yerli ve yabancı kitaplarla donatılmış yedi cilde yakın halka açık büyük bir kütüphanesi, arşivi ve bünyesi nde kurulmuş bulunan kısa adı FETSAM olan Fethiye Tarik ve Sosyal Bilimler Araştırma Merkezi ( web adresi:(www.fetsam.com) ile kültür turizminin tek temsilcisi olarak haklı bir gururunu yaşamakta, okuma ve araştırmayı seven ve kültürsüz turizm olmaz prensibiyle hareket eden kitap dostlarının hizmetinde bulunmaktan onur duymaktadır.
Oval yüzme havuzumuz pırıl pırıl görüntüsü ile konuklarımızın vazgeçemediği ayrı bir estetik ve güzellik sergilemektedir
Kısacası Yumak Apart; Yeşillikler içerisinde huzur dolu bir ortamda dinlenmek isteyen ve baş başa, sessiz, sakin ve mutluluğu doyasıya yaşamak isteyen tüm gönül dostlarının uğramadan geçemeyeceği bir buluşma merkezidir.
. Sevgili Gönül dostlarımız…
YUMAK APART’ımızın huzur ve güven dolu ortamında doğa ile baş başa, sakin, sessiz ve stressiz bir şekilde ruh ve beden yorgunluğunuzu atarak dinlenebilmeniz amacıyla, fiyatlarımızı asgari seviyede tutarak, siz değerli dostlarımızın ucuz, rahat, huzurlu, sakin ve güzel bir tatil geçirmenizi sağlamak tek amacımız olacaktır.
YUMAK APART için "işte aradığım yer burası" diyeceğinizi biliyoruz. Lütfen fax ya da telefonla bilgi almanızı veya sitemizi ziyaret ederek internet yoluyla rezervasyon yaptırmanızı yada e-mail göndermenizi rica ederiz. Sizi, aileniz, dostlarınız, arkadaşlarınız ya da öğrencilerinizle birlikte aramızda görmeyi diler bu vesileyle saygılar sunarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR