• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yunus İletişim

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Emre Kesgin

Yunus İletişim cep telefon aksesuarları, 2.el cep telefonu alım satımı, teknik servis ve telefon hastanesi olarak Edirne Merkez de hizmet vermekteyiz.

İnsanın merkezde olduğu hizmet anlayışımız müşterilerimizin memnuniyeti ile karşılanmaktadır.Çalışmakta olduğumuz bütün personelin hak etmiş olduğu değeri kazanabilmesi için çaba göstermekteyiz. Böylece bir ailenin samimiyeti ve güveniyle kaliteli işler çıkartmaktayız.eknolojinin gelişimi neticesinde müşterilerimizin günlük alışkanlıklarında oluşan değişikliklerin en kısa sürede farkına varmakta ve bu değişikliklere kolayca adapte olabilmekteyiz.

Alanında uzman bir teknik kadro ile hizmet verdiğimiz için sıfır hata payıyla işlemler gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizi memnun edebilmek için yeni gelişmelere açık bir anlayışla modern uygulamaları bir an evvel firmamızın bünyesine entegre etmekteyiz.Bu sayede telefon sektöründe hizmet veren en başarılı firmalar arasında başı çekmeyi başarmaktayız. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler bu kazancımızı kanıtlar niteliktedir.
Yunus İletişim firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren teknik kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR