• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yunus Royal Düğün Salonu

Adres :

Yunus Avm Kat 2 Çankırı Çankırı » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seda Yiğit - Uğur Ateş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

efeemrah18@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 187 18 75

Whatsapp 2:

0 (543) 892 62 35

Whatsapp 3:

0 (537) 477 83 76
Yunus royal düğün salonu sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Yunus royal düğün salonu olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
Misyonumuz,
Yunus royal düğün salonu olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
Vizyonumuz,
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.
FACEBOOK SAYFAMIZ :https://www.facebook.com/Yunus-royal-d%C3%BC%C4%9F%C3%BCn-salonu-137905613210286/?ref=br_rs

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR